SILVER ECONOMY EXPO 2

Mintt schittert op Arab Health 2024

12 dec. 2023

Mintt, experts op het gebied van gerontologie, bereidt zich enthousiast voor om deel te nemen aan de 2024 editie van Arab Health, die gehouden zal worden van 29 januari tot 1 februari. Dit evenement van wereldklasse zal een kans zijn voor Mintt om haar laatste baanbrekende innovaties te laten zien en haar voortdurende toewijding aan uitmuntendheid in de gezondheidszorgsector.

In de voorhoede van innovatie in Gerontologie:

Mintt is trots op haar reputatie als vooruitstrevend bedrijf op het gebied van valdetectie en -preventie. Met een onwrikbare toewijding aan innovatie heeft ons toegewijde team onvermoeibaar gewerkt aan het ontwikkelen van oplossingen die verwachtingen overtreffen en voldoen aan de veranderende behoeften van onze klanten.

Ontmoet Mintt op Arab Health 2024:

Arab Health 2024 biedt een unieke kans voor professionals in de gezondheidszorg, zakelijke partners en liefhebbers om de revolutionaire vooruitgang van Mintt van dichtbij te ervaren.
Ontdek de toekomst van gezondheid voor senioren met Mintt:
Kom en ontdek hoe Mintt de normen voor valdetectie en -preventie herdefinieert en de toekomst van de gezondheidszorg vormgeeft. We kijken ernaar uit om onze passie, expertise en innovatieve oplossingen met u te delen op Arab Health 2024.
Blijf op de hoogte van live updates, exclusieve demonstraties en inspirerende discussies met ons team.
Mis deze kans niet om in de toekomst van de gezondheidszorg te duiken met Mintt op Arab Health 2024!

Mintt op de Age 3 beurs in Straatsburg!

Ontdek de toekomst van gezondheid voor senioren met Mintt:

Kom en ontdek hoe Mintt de normen voor valdetectie en -preventie herdefinieert en de toekomst van de gezondheidszorg vormgeeft. We kijken ernaar uit om onze passie, expertise en innovatieve oplossingen met u te delen op Arab Health 2024.

Blijf op de hoogte van live updates, exclusieve demonstraties en inspirerende discussies met ons team.

Mis deze kans niet om in de toekomst van de gezondheidszorg te duiken met Mintt op Arab Health 2024!

Ons laatste nieuws

Verbeter het welzijn van uw patiënten, hun familie en uw zorgverleners.

Book a demo