Microsoft Teams image 6

Mintt x Age 3 Lille 2023

20 okt. 2023

Ons team had de eer om deel te nemen aan de Age 3 beurs, gehouden in het Grand Palais in Lille, en de ervaring bleek zowel verrijkend als inspirerend te zijn.

Onze aanwezigheid op het evenement

Het doel van onze deelname aan Age 3 was om onze innovatieve oplossingen tegen vallen te presenteren. We waren verheugd om te zien hoeveel belangstelling onze stand genereerde onder de bezoekers, met name onder gezinnen, professionals in de gezondheidszorg en mensen uit de gerontologiesector.

We hadden de gelegenheid om uitgebreid met bezoekers te praten, onze kennis te delen en onze producten en diensten te laten zien die ontworpen zijn om de kwaliteit van leven van ouderen te verbeteren. Ons team was trots om te laten zien hoe technologie, valpreventie, dagelijkse ondersteuning en omgevingsontwerp kunnen bijdragen aan een gezond en bevredigend leven voor onze senioren.

Inspirerende ontmoetingen

Een van de meest memorabele aspecten van onze deelname aan Age 3 waren de ontmoetingen die we hadden. We hadden de kans om te praten met professionals en experts die gepassioneerd zijn over het welzijn van ouderen. De uitwisselingen waren rijk aan ideeën, gedeelde ervaringen en potentiële samenwerking.

De ontmoetingen brachten ook specifieke behoeften binnen de seniorengemeenschap aan het licht, evenals mogelijkheden om nieuwe, innovatieve oplossingen te ontwikkelen. De vele suggesties en feedback die we tijdens de beurs ontvingen, motiveren ons om door te gaan met onze missie om het leven van ouderen te verbeteren.

Spannende vooruitzichten

Naast de ontmoetingen en discussies heeft onze deelname aan Age 3 een aantal spannende perspectieven geopend voor ons team. We zijn enthousiast over het verder ontwikkelen van onze producten en diensten om tegemoet te komen aan de groeiende behoeften van ouderen. Mogelijkheden voor partnerschappen, onderzoek en ontwikkeling en bedrijfsuitbreiding liggen duidelijk in het verschiet.

Al met al was de Age 3 Show in Lille een ongelooflijke ervaring die onze toewijding aan het welzijn van ouderen heeft versterkt. We kijken ernaar uit om de inzichten en ideeën die we op dit uitzonderlijke evenement hebben verzameld in de praktijk te brengen. Ons team blijft vastbesloten om te innoveren, om kwaliteitsoplossingen te creëren en om bij te dragen aan het verbeteren van de levenskwaliteit van onze senioren.

Bekijk de video van onze deelname aan Viva Technology 2023

Ons laatste nieuws

Verbeter het welzijn van uw patiënten, hun familie en uw zorgverleners.

Book a demo